[xlmodel]-[photo]-[0000]








[xlmodel]-[photo]-[0000]








| Weight | 85 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 cm |
| Brand Name | AlHaffaR |
| Power Source | AC |
| Body Material | Metal , Glass , CRYSTAL |
| Voltage | 90 – 260 V |
| Base Type | E14-E12 |
| Installation Method | Assembly |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CCC, CE,UL,ROHS |
| Model Number | HFC-1109 |
| Item Type | Chandeliers |
| Warranty | 3years |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.