












Modern Stars Glass Custom Chandelier Lighting Stair Hanging Light
SKU
3256808176938962
Category Custom Chandeliers













| Weight | 85 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 cm |
| Brand Name | AlHaffaR |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Installation Type | Cord Pendant |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CCC, CE, UL, ROHS |
| Material | Glass |
| Power Source | AC |
| Is Smart Device | No |
| Voltage | 90 – 260 V |
| Item Type | Pendant Lights |
| Warranty | 3years |
| Switch Type | Touch On/Off Switch |
| Model Number | HFC-2510101 |
| Light Source | LED bulbs |
| Style | Modern Style |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
- Crystal Chandeliers
Maria Theresa Chandelier Crystal Large
- Custom Chandeliers
Personalized Chandelier Styles Lighting
- Custom Chandeliers
Glass Stone Custom Chandelier Lighting Factory











Reviews
There are no reviews yet.