





























| Weight | 60 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 cm |
| Brand Name | AlHaffaR |
| Power Source | AC |
| Body Material | Stainless steel, Crystal |
| Voltage | 90 – 260 V |
| Base Type | GU10 |
| Installation Method | Assembly |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CCC, CE, UL , ROHS |
| Light Source | LED bulbs |
| Item Type | Chandeliers |
| Warranty | 3 years |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.