

































| Weight | 30 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 cm |
| Brand Name | AlHaffaR |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CCC,CE, UL , ROHS |
| Material | Ceramic |
| Power Source | AC |
| Base Type | G9 |
| Voltage | 90V-220 V |
| Installation Method | Assembly |
| Item Type | Pendant Lights |
| Light Source | LED bulbs |
| Style | Modern Style |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.