



















| Weight | 68 kg |
|---|---|
| Dimensions | 88 cm |
| Brand Name | AlHaffaR |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Installation Type | Chain Pendant |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CCC, CE, UL , ROHS |
| Material | Glass Stone |
| Power Source | AC |
| Base Type | LED |
| Voltage | 90 – 260 V |
| Item Type | Pendant Lights |
| Warranty | 3 Years |
| Model Number | HFC-8764 |
| Light Source | LED bulbs |
| Style | Modern Style |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.