

















| Weight | 108 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 cm |
| Brand Name | AlHaffaR |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Is Include PCBA | N |
| Installation Type | Cord Pendant |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CCC, CE, ROHS |
| Material | Stainless steel , Aluminum |
| Power Source | AC |
| Base Type | LED |
| Voltage | 90 – 260 V |
| Item Type | Chandeliers |
| Warranty | 3 Years |
| Model Number | HFC-8764 |
| Light Source | LED bulbs |
| Style | Modern Style |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.